top of page

dr Joanna Klimaszewska

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (certyfikat European Association For Behavioural and Cognitive Therapies oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Zajmuje się terapią psychologiczną oraz prowadzeniem warsztatów psychologicznych, których celem jest poprawa jakości życia. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej w następujących obszarach: relacje z bliskimi, depresja, zaburzenia lękowe, zespół stresu pourazowego, zaburzenia nastroju, zaburzenia uwagi i pamięci. Posiada uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu oraz osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Od roku 2008 wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Wyższej Szkole Zarządzania.



 
psycholog, wieloletni praktyk w pracy i terapii z młodzieżą, także z grup ryzyka – niedostosowania społecznego i szeroko rozumianej demoralizacji. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej w następujących obszarach: zaburzenia zachowania oraz trudności szkolne dzieci i młodzieży, zaburzenia adaptacyjne po wydarzeniu stresogennym, kryzys adolescencji (problemy dorastającej młodzieży). Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej oraz diagnostycznej z młodzieżą. Pracuje w oparciu o założenia terapii poznawczo - behawioralnej.


 

dr Ewa Szcześniak 

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne na oddziale szpitalnym . Zajmuje się pomocą osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej w następujących obszarach: uzależnienia, współuzależnienie, syndrom DDA, podwójna diagnoza. Od 2004 roku prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu psychologii sądowej oraz psychoterapii osób uzależnionych w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.




 

mgr Ewelina Ceglecka

psycholog, absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Ukończyła psychologię kliniczną oraz diagnozę potencjału rozwojowego dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w prowadzeniu badań psychotechnicznych z zakresu medycyny pracy. Zainteresowania naukowe dotyczą psychologii osobowości oraz psychologii emocji i motywacji. Pracę psychologa łączy z zawodem protetyka dentystycznego.





 

mgr Natalia Rybak

absolwentka psychologii Uniwesytetu Gdańskiego. Jej zainteresowania naukowe dotyczą psychologii klinicznej (ukończyła Studia Podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym) oraz seksuologii (Studia Podyplomowe- Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii) a także pracy z dziećmi oraz z ich rodzicami. Uprawniona do badań w zakresie psychologii transportu.








 

mgr Justyna Zalewska

psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników oraz w ocenie predyspozycji zawodowych. Od 2013 roku posiada uprawnienia do przeprowadzania badań w zakresie psychologii transportu. Jej zainteresowania zawodowe to HR oraz profilowanie psychologiczne.












 

mgr Joanna Godlewska

dr Justyna Siemionow

psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Zainteresowana psychologią organizacji i zarządzania oraz diagnozą potencjału rozwojowego dzieci i młodzieży. Uprawniona do badań w zakresie psychologii transportu. Pracę psychologa rozpoczęła w szkole podstawowej w Gdańsku, rozwijając zainteresowania naukowe z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju dzieci i młodzieży. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu badań z zakresu medycyny pracy.











 

dr Dagmara Budnik-Przybylska

certyfikowany psycholog sportu klasy I oraz czterokrotnie nominowany psycholog olimpijski. Adiunkt w Zakładzie Psychologii Sportu Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek zarządu Sekcji Psychologii Sportu przy PTP, członek Zespołu ds. psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Europejskiej Federacji Psychologii Sportu (FEPSAC). W latach 2010-2012 uczestniczyła w projekcie SIOKO (Silna i Odporna Kadra Olimpijska) prowadząc warsztaty psychoedukacyjne z kadrami olimpijskimi. Naukowo interesuje się problematyką treningu mentalnego, a głównie wykorzystaniem wyobrazni w sporcie. Posiada 3 dan w karate oraz patent sternika morskiego










 

dr Jacek Przybylski

psycholog sportu, pracuje w Uniwersytecie Gdańskim w Instytucie Psychologii w Zakładzie Psychologii Sportu (od 2008). Członek: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zarzą du Sekcji Psychologii Sportu przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym, Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Federacji Psychologii Sportu (FEPSAC). Trzykrotnie nominowany psycholog olimpijski, certyfikowany psycholog sportu klasy I nr 14 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuje z kadrami olimpijskimi w zakresie przygotowania zawodników do zawodów tj. Mistrzostw Œwiata, Mistrzostw Europy, Igrzysk Olimpijskich. Współpracuje z Pomorską Federacją Sportu w zakresie treningu mentalnego dla młodych zawodników. Trener mentalny Integralnej Postawy Optymalnej Gotowości Startowej (IPOGS).











 

lek. med. Marcin Skarbek

psychiatra, ordynator oddziału ogólnopsychiatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie odwykowym oraz opiece ambulatoryjnej - w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Nerwic, Poradni Odwykowej, Ośrodku Terapii Uzależnień. W swojej pracy podchodzi do problemów pacjenta całościowo, zawsze biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpływać na jego samopoczucie psychiczne, takie, jak stan zdrowia ogólnego, sytuację socjalną, społeczną. Współpracuje ze specjalistami z innych dziedzin, aby zapewnić swoim pacjentom kompleksową i efektywną opiekę. 












 
absolwentka Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospolecznego SWPS w Sopocie (moduły: psychologia pracy i organizacji oraz makrospoleczne zastosowania psychologii).Ukończyła studia podyplomowe Rekrutacja i selekcja. Zainteresowana funkcjonowaniem jednostki w szeroko pojętym transporcie, badaniami kierowców zawodowych oraz osób na stanowiskach wymagających specjalnych predyspozycji. Obecnie prowadzi badania w ramach psychologii transportu i medycyny pracy.











 

mgr Marta Kocemba

psycholog, pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Pracę w zawodzie psychologa rozpoczęła od 2 letniego stażu w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym na Oddziale Neurorehabilitacji. Jej zainteresowania to diagnoza i terapia neuropsychologiczna dorosłych pacjentów z ogniskowymi uszkodzeniami mózgu oraz chorobami neurodegeneracyjnymi. Uprawniona również do badań w zakresie psychologii transportu i medycyny pracy.










 

mgr Beata Chrostowska

bottom of page